Zasady amatorskiego połowu ryb - rok 2019 - dokumenty

Zasady amatorskiego połowu ryb związane z wędkowaniem w obwodzie rybackim regulują następujące dokumenty:

 

ZASADY SPRZEDAŻY ZEZWOLEŃ i OPŁATY ZA AMATORSKI POŁÓW RYB - 2019  [PDF 0.5 MB]

 

REGULAMIN AMATORSKIEGO POŁOWU RYB NA ŁOWISKU „ŚWINNA PORĘBA” - 2019 [PDF 0.5 MB]

 

ZEZWOLENIE IMIENNE NA AMATORSKI POŁÓW RYB - 2019 [PDF 2.30 MB]

 

REJESTR POŁOWU – 2019 [PDF 0.50 MB]

 

PRZYKŁADOWY PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONY DRUK WPŁATY [PDF 0.5 MB]

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA [PDF 0,4 MB]

KOMUNIKAT

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie informuje, że w związku z robotami budowlanymi polegającymi na zabezpieczeniu osuwiska Ostałowa Zagórska i Dąbrowska oraz osuwiska 1/21 w Świnnej Porębie nastąpi obniżenie poziomu piętrzenia zbiornika Świnna Poręba do rzędnej 295,00 m n.p.m. Proces będzie prowadzony zgodnie z wymaganiami instrukcji gospodarowania wodą na zbiorniku. Szacowany czas do osiągnięcia poziomu 295,00 m n.p.m. zawiera się w przedziale od 40 do 60 dni. Planowany czas robót budowlanych wynosi 10 m-cy.

Jednocześnie informujemy o możliwości wprowadzenia ograniczeń amatorskiego połowu ryb na łowisku Świnna Poręba, zgodnie z zapisami punktu 1 Regulaminu amatorskiego połowu ryb w obwodzie rybackim zbiornika Świnna Poręba na rzece Skawa nr 2.

 

Kontakt w sprawach łowiska:
tel. (012) 62-84-201
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline