Nowy Dyrektor RZGW

Opublikowano: piątek, 20, kwiecień 2018

12 kwietnia 2018 r. obowiązki Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej PGW Wód Polskich w Krakowie objęła Pani Małgorzata Sikora.

Pani Dyrektor jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, gdzie na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska ukończyła studia ze specjalnością : hydrogeologia, geologia inżynierska i ochrona wód.

Od 2001 r. była inspektorem w wydziale ochrony środowiska, w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu. Od r. 2007 była ponadto geologiem powiatowym (uprawnionym geologiem i hydrogeologiem).
Od czerwca 2008 r. do 12 kwietnia 2018 była Naczelnikiem Wydziału Ochrony Środowiska w tym samym starostwie, pełniąc jednocześnie funkcję geologa powiatowego.
Od 12 kwietnia 2018 r. sprawuje w strukturach Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie funkcję Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline