POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Opublikowano: piątek, 05, październik 2018

Szanowni Państwo,

Pragniemy ponownie serdecznie zaprosić na zwiedzanie naszego obiektu hydrotechnicznego Zbiornika wodnego w Dobczycach w ramach w ogólnopolskiej akcji Polskiej Organizacji Turystycznej i Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY”.

W ramach akcji możliwy będzie wstęp na koronę ZW w Dobczycach na część ziemną, część betonową oraz sterownię, nie udostępnianą na co dzień do zwiedzania.

Będziecie Państwo mogli podziwiać walory krajobrazowo-przyrodnicze obiektu , który stanowi główne zaopatrzenie w wodę pitną Krakowa. Z zapory podziwiać można również zamek w Dobczycach.

Pracownicy PGW Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie będą czekać na chętnych do zwiedzania przy Sterowni na zaporze, w sobotę 6 października 2018 r. i niedzielę 7 października 2018 r. o godzinie 10.00 oraz 13.00. W jednej grupie możemy oprowadzać nie więcej niż 50 osób.

Wszyscy zainteresowani, oprócz podziwiania pięknego krajobrazu otaczającego urządzenia wodne, na pewno poszerzą wiedzę o gospodarce wodnej.

Na uczestników czekają materiały edukacyjne i drobne upominki od organizatora imprezy.

Jeszcze raz zachęcamy do odwiedzenia naszego obiektu!

REGULAMIN AKCJI „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” ORGANIZOWANEGO PRZEZ PGW WODY POLSKIE RZGW W KRAKOWIE  NA TERENIE ZBIORNIKA WODNEGO W DOBCZYCACH

REGULAMIN WEJŚCIA NA TEREN ZAPORY WODNEJ W DOBCZYCACH

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline