Pracownicy Wód Polskich uczą wrażliwości i szacunku dla przyrody

Opublikowano: wtorek, 09, kwiecień 2019

Edukatorzy RZGW w Krakowie systematycznie przeprowadzają warsztaty skierowane do najmłodszych.


Przedstawiciele Zarządu Zlewni w Nowym Sączu z wizytą w Szkole Podstawowej w Olszynach.

W ostatnich tygodniach gościli w trzech szkołach (Szkole Podstawowej w Zbludowicach, Szkole Podstawowej w Olszynach, oraz Szkole Podstawowej Nr 47 przy ul. Myśliwskiej w Krakowie), a także dwóch przedszkolach (Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Skorzeszycach i Przedszkolu Samorządowym Nr 34 przy ul. Myśliwskiej w Krakowie).

Pasjonujące zajęcia edukacyjne dla dzieci, przeprowadzone przez pracowników Zarządów Zlewni w Kielcach i Nowym Sączu oraz RZGW w Krakowie miały na celu rozwijanie świadomości ekologicznej. Zależy nam, by skutecznie kształtować postawy młodych ludzi, tak by świadomie korzystali ze środowiska naturalnego.

Podczas przeprowadzonych warsztatów i lekcji, dzieci uczyły się o roli wody w przyrodzie, jej obiegu, przeprowadzały także ciekawe doświadczenia – a wszystko po to, by uwrażliwić je w kwestiach oszczędności wody, racjonalnego nią gospodarowania, a także perspektywicznego myślenia.


Warsztaty w Szkole Podstawowej w Zbludowicach przeprowadzili przedstawiciele Zarządu Zlewni w Kielcach.


Przedstawiciele Zarządu Zlewni w Kielcach z wizytą u Przedszkolaków w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Skorzeszycach.


Lekcja szacunku do wody w Szkole Podstawowej Nr 47 przy ul. Myśliwskiej w Krakowie, przeprowadzona przez przedstawicielkę RZGW w Krakowie.


Najmłodsi uczniowie Wód Polskich, Przedszkole Samorządowe Nr 34 przy ul. Myśliwskiej w Krakowie.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline