Wydarzenia, AktualnościKonsultacje społeczne aktualizacji Planów Gospodarowania Wodami (aPGW) Czytaj całośćKonferencja regionalna oraz spotkania konsultacyjne aPGW Czytaj całość

Home
Praca

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie zatrudnia obecnie ok. 650 osób a naszą kadrę tworzą ambitni i wykształceni profesjonaliści. Dążymy do stworzenia kompetentnej grupy ludzi, którzy efektywnie przyczynią się do sukcesu Instytucji. U naszych pracowników doceniamy ich sumienność i otwartość na kontakty z innymi osobami oraz umiejętność pracy w zespole. Powyższe cechy przekładają się na przyjazną i partnerską atmosferę jaka panuje w Instytucji.

Doceniając naszych pracowników jako kluczowy kapitał organizacji, staramy się stworzyć im warunki sprzyjające efektywnej pracy. Duży nacisk kładziemy na partnerskie kontakty pomiędzy pracownikami wszystkich szczebli organizacji.

Ważny jest dla nas rozwój i możliwość poszerzania wiedzy oraz umiejętności, zarówno tych specjalistycznych, jak i dotyczących rozwoju indywidualnego.

Polityka inwestowania w ludzi będących źródłem naszego sukcesu przekłada się na ofertę szkoleniową. RZGW w Krakowie dążą do ciągłego rozwoju wiedzy i kompetencji pracowników oferując szkolenia dla pracowników każdego szczebla.

W miarę potrzeb zatrudniamy najlepszych pracowników do wszystkich wydziałów w naszej Instytucji.

Jeśli jesteś:

 • elastyczny i łatwo adaptujesz się do nowych warunków,
 • komunikatywny,
 • sumienny w wykonywaniu obowiązków,
 • zmotywowany do pracy,
 • chętny do dalszego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,
 • potrafisz pracować w zespole,
 • posiadasz wiedzę niezbędną do pracy na danym stanowisku,

możesz przesłać swoją aplikację CV i list motywacyjny na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Podania przechowujemy w bazie danych przez rok czasu.

RZGW w Krakowie dba również o wdrożenie nowoczesnych systemów zarządzania personelem i dostosowanie ich do wizji i strategii rozwoju organizacji. Staramy się, by cele RZGW zostały przekształcone na cele poszczególnych wydziałów, a co za tym idzie na cele indywidualne pracowników, tworząc w ten sposób ścisły związek pomiędzy strategią instytucji a codziennymi czynnościami.


OFERTY PRACY i WYNIKI NABORU
PRAKTYKI, STAŻE, WOLONTARIATY


RZGW w Krakowie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie:  www.oferty.praca.gov.pl

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Krakowie można uzyskać pod numerami telefonów:

 • (12) 6284230,
 • (12)6284231


oraz adresami mailowym:

 • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie bip.kprm.gov.pl