Program wycinki

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie informuje, że opracował "Program wycinki drzew i krzewów na obszarach szczególnego zagrożenia powodzią dla RZGW w Krakowie".

 

Program wycinki został uwzględniony w "Planie utrzymania wód dla obszaru działania RZGW w Krakowie", który został przyjęty przez Dyrektora RZGW w Krakowie w formie rozporządzenia i obowiązuje od 1 stycznia 2017 r.

 

 

Program wycinki drzew i krzewów na obszarach szczególnego zagrożenia powodzią dla RZGW w Krakowie wraz ze strategiczną oceną oddziaływania na środowisko dotyczącą zaplanowanych w tym programie działań.

 

Celem opracowania pn. „Program wycinki drzew i krzewów na obszarach szczególnego zagrożenia powodzią dla RZGW w Krakowie wraz ze strategiczną oceną oddziaływania na środowisko dotyczącą zaplanowanych w tym programie działań” jest wskazanie wytycznych w zakresie utrzymania właściwych warunków przepływu wód powodziowych.

Obwieszczenie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie z dnia 23 kwietnia 2015 r. o przystąpieniu do konsultacji społecznych projektu Programu wycinki drzew i krzewów na obszarach szczególnego zagrożenia powodzią dla RZGW w Krakowie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

 

Treść Obwieszczenia [PDF 0.04 MB]

 

Konsultacje odbędą się w dniach od 27 kwietnia do 18 maja 2015 r.

 

Dyrektor Regionalnego Zarzadu Gospodarki Wodnej w Krakowie informuje o możliwości składnia uwag i wniosków do projektu Programu, w formie:

  • pisemnej (RZGW w Krakowie, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków),
  • ustnej do protokołu (RZGW w Krakowie, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków, w godzinach od 9.00 do 13.00 w pokoju nr 214 (II piętro),
  • elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznych podpisem elektronicznym, poprzez wysłanie formularza w formacie .doc lub .pdf na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz składania uwag i wniosków [DOC 0.04 MB]

 

 

Podkategorie